V úterý 15. října 2024 ve 14.30 se v naší škole sejdeme a společně si popovídáme o tom, jak se daří našim zahraničním projektům v rámci programu Erasmus+

Podařilo se nám vyslat 12 kolegyň a kolegů z řad našich pedagogů na studijní kurzy do mnoha zemí EU. Nyní nás seznámí s tím, co nového se tam dozvěděli a naučili, a jak je možné tyto zkušenosti aplikovat v unikátním vzdělávacím systému Monty School.

Zároveň jsme získali řadu poznatků o tom, jak si naše škola stojí kvalitou své práce ve srovnání se školami v jiných evropských zemích. A už teď je možné konstatovat, že z toho vůbec nevycházíme špatně.  Dokonce bychom sami mohli jít mnoha vyspělým zemím a jejich školství příkladem. Více na našich Erasmus Days!